
Suppen Wijk aan Zee

Suppen Wijk aan Zee
Wijk aan Zee is een perfecte locatie om te suppen op zee met rustig weer. De Noordpier zorgt dat het water rustig blijft en verminderd stroming. Suppen bij Wijk aan Zee kan al vanaf €25 p.p. en je hebt geen ervaring nodig. Je kunt je eigen gewenste dag en tijdstip reserveren.
Suppen is een actief uitje, bijvoorbeeld als teamuitje of vrijgezellen- feest. Je bent meer in actie dan het eruit ziet; je evenwicht houden en vooruit blijven gaan vergt oefening. Een mooie uitdaging terwijl je heerlijk buiten bent op zee en bij het strand.
Als er te veel wind staat, of te hoge golven om te gaan suppen, dan kunnen we uitwijken naar Haarlem en Spaarnwoude. Er zijn hier geen golven en de locaties zijn meer beschut tegen wind. Wil je toch graag bij Wijk aan Zee, dan kunnen we ook gaan blokarten, kitebuggyen of kitesurfen.
Hoe beginnen
We beginnen op onze vaste locatie bij de parkeerplaats van de Noordpier Wijk aan Zee (Velsen-Noord). Hier kun je omkleden en afspoelen na afloop. Vanuit hier gaan we naar het strand om de theorie en veiligheid door te nemen. We hebben het bijvoorbeeld over je houding op het SUP board en hoe met de peddel om te gaan.
Dan gaan we het water in, eerst zittend en dan langzaam gaan we proberen te staan, en met wat oefeningen proberen we onze balans te houden op het SUP board. Gaat dit je goed af, dan suppen we langs de kust richting het noorden en weer terug.
SUP Wijk aan Zee
Materiaal
Het materiaal is up-to-date en van het merk Aqua Inc, wat zeer kwalitatief is. Ben je na afloop verkocht aan het suppen, dan kun je het SUP board direct kopen.
SUP Wijk aan Zee

Suppen Wijk aan Zee

Suppen Wijk aan Zee
Start locatie
Je kan je auto op de parkeerplaats van de Noorpier Wijk aan Zee (Velsen-Noord) gratis parkeren. Direct op de parkeerplaats zit Kiteflow. Linksonder restaurant Sea You, in het pand onder het bord met strandfabriek erop. Vanuit hier ga je met de SUP boards richting het strand.
Suppen als groepsuitje
Suppen is steeds populairder aan het worden en dat merken we ook met groepen, zoals teamuitjes met je collega’s of vrijgezellenfeesten. Het is laagdrempelig, omdat het makkelijk te leren is, maar het is een uitdaging om te blijven staan. Lukt dit niet, dan kun je de route op je knieën of zittend doen. Zo is het voor iedereen te doen en val je niet in het water als je dit niet zou willen.
SUP Wijk aan Zee
Voor grote groepen denken we graag mee om het suppen bijvoorbeeld samen met andere activiteiten te laten plaatsvinden. We adviseren om met maximaal 20 personen het water in te gaan en bij meer mensen de groep te splitsen. We kunnen leuke horeca adviseren op het strand van Wijk aan Zee en andere activiteiten om er een complete dag van te maken. App of mail Floor voor meer vragen en informatie.

SUP Wijk aan Zee
Prijs Suppen Wijk aan Zee
SUP tour / les
van 1,5 uur
€
25
/6+ pers.
- 5 pers. € 30
- 4 pers. € 35
- 3 pers. € 45
- 2 pers. € 60
- Privé € 90
SUP tour / les
van 2,5 uur
€
35
/6+ pers.
- 5 pers. € 40
- 4 pers. € 45
- 3 pers. € 60
- 2 pers. € 80
- Privé € 130
De prijzen zijn per persoon en inclusief board en peddel. Bij de SUP tour of les kan er een wetsuit gehuurd worden voor € 5.
Prijs SUP verhuur
SUP verhuur
€
30
/2 uur
- 3 uur € 40
- 1 dag € 60
- 2 dagen € 90
- 3 dagen € 120
- 4 dagen € 140
- 5 dagen € 160
- 6 dagen € 180
- 7 dagen € 190
- 14 dagen € 250
Voor het huren van een SUP board vragen wij een ID bewijs als borg. De onkosten van schade zijn geheel voor de huurder.


Sup tour en les
Reviews Kiteflow














Kitesurfles
Handige links
Contact Floor: 06 513 693 38 of info@kiteflow.nl